Avaleht » Tooted » Rosenserien Sisukaart \ Prindi

Mis on Rosenserien?

Rosenserien (RS) on Rootsi mahekosmeetiline nahahooldussari, mis on loodud kasutamiseks kogu perele. Toodete baasaineks on ökoloogiline külmpressitud Aloe Vera geel, Hiina roheline tee ja taimsed õlid, mis teevad tooted kauakestvamaks. Rosenserieni toodete koostisosad on allergiavabad ja  dermatoloogiliselt testitud vabatahtlikel tundliku nahaga inimeste peal. Tooteid ei ole testitud loomade peal.

RS on teinud suure panuse kvaliteetsele toorainele, mille tootmine on küllaltki kallis. Odavam tooraine on aga tihti ka vähem tõhus, sest see ei sisalda rakule aktiivseid ühendeid. RS toodetes olev tooraine on pärit mahepõllumajanduslikust tootmisest. See tähendab, et sarjas kasutatavad taimed ja ürdid ei ole üle pritsitud kemikaalidega ja kogu saagi korjamine toimub ainult käsitsi. RS sari on vaba ka kõikidest sünteetilistest lisanditest, keemiliselt toodetud parfüümist, mineraalõlidest ja teistest kahjulikest ainetest.

Roosiõli on loomulikult oluline koostisosa RS sarjal ja seda on olemas peaaegu kõigis toodetes. Roose on kasutatud nahahoolduses ka nt. Vanas-Kreekas, Hiinas ja Indias. Roosiõlil on suur positiivne mõju kõikidele nahatüüpidele. Näiteks on roosiõlil rahustav, tasakaalustav ja omab antiseptilist toimet. Samuti aitab siluda peeneid kortse, leevendab ekseeme ja nahapõletikke.

Kas teadsid, et 1 liitri roosõli valmistamiseks kulub kokku 5000 kg roosikroonlehte?

RS toodete säilitamiseks kasutatakse ainult taimsetest rasvadest pärinevat biokonserveeringut ning C- ja E- vitamiine. Produktid ei sisalda ka mingeid alkohole, mis kuivatavad nahka. Kõik pakendid on looduses lagunevast mürgivabast plastist. Ka trükitud tekstid pakenditel on loodussõbralikud. Tootmine toimub ainult Rootsis ja kogu sarja tooted on heaks kiidetud nii Rootsi Ravimiameti kui ka  Eesti  Tervishoiuameti poolt.

Kogu seeria on müügil nii Rootsis, Soomes, Norras kui ka Taanis. Eestis ja Baltiriikides on Kosmeetika24 OÜ Rosenserieni ainuesindaja. Kui oled huvitatud RS sarja edasimüügist siis võta palun meiega ühendust.

 

Rosenserieni sarjale on antud aastal 2008 Kuldõuna tiitel, mis jagati välja Rootsis müüdavate tervislike sarjade tootjate vahel.

Orgaanilistel ainetel põhinev nahahooldussari Rosenserien on:

·         Kasvatatud mahepõllumajandulikul  toorainel

·         Vaba mineraalõlidest ja teistest sünteetilistest ainetest

·         Vaba kuntslikult toodetud parfüümi- ja lõhnaainetest

·         Vaba alkoholist

·         Vaba loomsest toorainest. Ainuke, mida kasutatakse, on mesilasvaha

·         Loodusliku UV-filtriga, mis on saadud sheavõist ja jojobaõlist

·         Naturaalse roosiõli koostisega

·         Vee asemel toodetud Aloe Vera geeli baasainel

·         Suurepärase tasakaaluga vitamiinidest, mineraalidest, proteiinidest ja antioksütantidest

·         Dermatoloogiliselt testitud tundlikul nahal

·         Valmistatud ainult Rootsis

·         Keskkonnasõbraliku pakendiga

Tagasi \ Üles